
Otevřený list katolíkům USA a arcibiskupovi Washingtonu
Datum: 2020-06-18Autor: BKP
Otevřený list katolíkům USA a arcibiskupovi Washingtonu
Drazí američtí katolíci,
píšeme vám a uvědomujeme si, že mezi vámi jsou i ti, kteří v minulosti přišli od nás, z Evropy, do Ameriky. Asi před 100 lety přišli i naši příbuzní a žijí zde jejich potomci. I z toho důvodu nám Američané nejsou lhostejní. Pamatujeme na vás ve svých modlitbách, zvláště když se už 5 let modlíme za duchovní vzkříšení USA ve více než hodinové modlitbě dle prorockých slov Ezechiela 37 (http://vkpatriarhat.org/cz/?p=43188). Jako řeholníkům a biskupům nám leží na srdci především spása vašich nesmrtelných duší.
V tyto dny karantény a koronapsychózy byly uměle vyvolány nepokoje proti vašemu prezidentovi, přestože udělal odvážné kroky k záchraně křesťanství i lidské společnosti. Arcibiskup Washingtonu Wilton D. Gregory šokuje nejen nás svou nepochopitelnou a drzou reakcí. Staví se tím na stranu protikřesťanských elit, které usilují o likvidaci křesťanství i lidstva. Bohužel je tímto postojem v jednotě s neplatným papežem Františkem Bergogliem. Pozice obou těchto církevních představitelů jsou v totálním protikladu Božím zájmům. Oba hrubě zneužívají svou autoritu a poslušnost katolíků k sebezničení církve a k odpadu od našeho Pána a Spasitele Ježíše Krista.
Proč František Bergoglio v r. 2016 ovlivňoval před prezidentskými volbami veřejné mínění tím, že očerňoval současného prezidenta a vědomě tím propagoval osobu prosazující privilegování sodomie, kradení dětí, nemorálnost, satanismus, čipizaci a redukci, tedy genocidu lidstva.
František Bergoglio očerňuje prezidenta, který v den nastoupení do úřadu zrušil gender směr americké politiky a později i zákon Obamacare (čipizace). Vede politiku všestranné ochrany života a zastává se pronásledovaných křesťanů. Jeho zásluhou byla zrušena povinná vakcinace. Tím, jak tvrdí odborníci, mimo jiné zachránil i několik milionů Američanů před smrtí. V této těžké době se zasadil za otevření chrámů. Za to všechno by se mu mělo dostat uznání od nejvyšších křesťanských autorit.
Naproti tomu byl proti němu vyvolán puč za morální podpory dvou Jidášů – jak pseudopapeže Bergoglia, tak arcibiskupa Washingtonu. Celý puč je komedie podle scénáře barevných revolucí. Když prezident spravedlivě potlačí puč kvůli ochraně amerického národa, zneužívají to k jeho osočení. To, že zákulisní iniciátoři puče mají za cíl genocidu 6 miliard lidí a zločiny proti lidskosti, to už mainstreamová masmédia i jidášští preláti zatajují.
Pseudopapež se zrádnými preláty vás vedou do pekla. Berou vám pravou víru, bez níž nikdo spasen nebude! Tito preláti typu washingtonského Gregoryho, kteří jsou v jednotě s odpadlým papežem, se staví nejenom proti Kristu a Jeho učení, ale dokonce i proti prezidentovi, který chrání morální principy, na nichž byla Amerika vybudována.
Vážení katolíci, vy jste povinni poslouchat Boha, a jestliže někdo, i kdyby to byl papež, se postaví proti Bohu, proti evangeliu a přikázáním Ježíše Krista, nesmíte ho už jako odpadlíka poslouchat. Pokud se mu podřizujete, pak Boží prokletí, které na něm spočívá, dopadá i na vás.
Kdo se dnes dovolává autority ctitele démona Pačamamy, zradil Krista a je odpadlík. Je třeba vědět, že Bergoglio není platným papežem. Není ani nástupcem apoštola Petra, ani zástupcem Krista na zemi.
Co se týče arcibiskupa Gregoryho a jemu podobných prelátů, kteří zradili Krista a hlásají falešné evangelium, za které dopadá prokletí (Gal 1,8), je nutné se od nich oddělit, nepodřizovat se jim a vůbec s nimi jako s heretiky nemít nic společného, jak k tomu vybízí apoštol Jan: „Nastala poslední hodina… vyskytlo se mnoho antikristů… Vyšli z nás, ale nebyli z nás…“ (1J 2,18n) „A proto vyjděte z jejich středu a oddělte se, praví Hospodin.“ (2Kor 6,17)
Vážení katolíci, vyzvěte zrádné preláty osobními dopisy, popřípadě manifestacemi, aby veřejně konali pokání, vyznali pravověrnou víru církve a oddělili se od falešného papeže, ctitele démona Pačamamy. Pokud pokání odmítnou, ať opustí úřady a místo ať převezmou pravověrní a morální biskupové, kteří vás povedou ke spáse a ne do věčné záhuby.
Bergoglio líbá nohy transsexuálům a schvaluje tuto zvrácenost. Prosazuje sodomii, zve homosexuály a transsexuály do Vatikánu, platí jim cestu a věnuje jim spoustu času. Prosazuje sexuální výchovu pro děti, která, jak víte, je nejtěžším zločinem proti dětem, protože jejím základem jsou Kinseyho programy OSN, které znamenají systematickou demoralizaci dětí i jejich psychickou devastaci. V Irsku nabádal Bergoglio rodiče, aby nebránili dětem, zmanipulovaným sexuální výchovou, vybrat si svou orientaci, stát se homosexuály a transsexuály. Dále systematicky organizuje islamizaci křesťanského světa. Útočí i na politiky, kteří chrání křesťanskou integritu Itálie a jiných evropských národů. Propaguje pohanství, a tím ruší první Boží přikázání. Vede k autogenocidě samotné církve. Když měl v roce 2018 na požadavek amerických biskupů řešit homosexuální a pedofilní zločiny, a tím učinit přítrž této epidemii, pokrytecky zamanévroval, že se to bude řešit globálně a v podstatě učinil pravý opak. Navíc oficiálními církevními dokumenty podpořil sodomii. Zavádí satanské rituály do svaté liturgie (viz dokumenty synody o Amazonii). Dopustil se veřejného modlářství ve vatikánských zahradách a intronizoval démona Pačamamu v chrámu sv. Petra. Toto jsou nejtěžší zločiny proti Kristu, proti evangeliu a proti spasitelné víře. Proto na sebe stáhl nejtěžší trest – vyloučení z církve – a úřad papeže okupuje nezákonně. Jak je možné, že američtí biskupové nejsou schopni se sjednotit, radikálně se postavit proti těmto zločinům odpadlíka a hájit Krista a církev!? Pokud nepřijme napomenutí, jsou povinni ve svém svědomí se oddělit od tohoto duchovního vraha a zločince proti lidskosti. Tato povinnost dodnes stojí před americkými biskupy. Rozhodně na ně prezident za snahu o očistu církve nebude uvalovat žádné sankce. Pokud by tento krok chtěli učinit biskupové EU, byli by tvrdě perzekvováni.
Zde je i váš úkol, drazí věřící. Vytrvale a neúnavně piště dopisy, organizujte petice proti zrádným biskupům, kteří jsou v jednotě s odpadlíkem Bergogliem. Pokud budete pasivní, naopak on vyhodí či paralyzuje i poslední pravověrné biskupy a najmenuje do úřadů darebáky a zločince. Prokletí z nich pak bude přecházet i na vás, na celou Ameriku i na celou církev. Strašit, že nastane schizma, a proto všichni katolíci musí zůstat pod vládou církevních Jidášů, kteří se postavili proti Bohu a evangeliu, jen aby zachovali poslušnost odpadlému papeži, je chorobné myšlení a rouhání Bohu i pravdě. Pokud odpadlíci chtějí uctívat místo pravého Spasitele démona Pačamamu a místo Desatera prosazovat sodomii, amorálnosti a zavádět antisvátosti, jako to dělá Bergoglio a němečtí heretici, tak ať oni se oddělí. To nebude schizma, to bude nutná očista Kristovy církve. Je zločin zůstávat na cestě do pekla pod heslem falešné jednoty. Bůh chce očistit církev, ale vyžaduje odvážné muže a ženy víry, kteří se postaví za Boha a za Boží zákony i za cenu, že budou pronásledováni od Jidášů a zrádců Krista. Proto vyzýváme především jednoho z nich – arcibiskupa Gregoryho, který podporuje sodomii, aby konal veřejné pokání, zřekl se herezí i podřízenosti ctiteli Pačamamy a veřejně se omluvil prezidentovi. Pokud není schopen tyto kroky učinit, ať ho američtí kněží a věřící veřejně odsoudí jako zrádce Krista i církve a přinutí ho opustit úřad. Toto ať se stane precedentem pro očistu celé americké církve. Jaké bylo pokání a jaké tresty církevním hierarchům za zločiny zneužívání seminaristů a za pedofilii? Žádné, jen hanba, 2 miliardy dolarů a pohoršení pro celý svět. Bergoglio nedovolil spravedlivé tresty a nápravu, čímž de facto tyto zločiny schválil. Otrava uvnitř církve proto progresuje dál a nabírá na větší a větší síle. Nyní Bergoglio pod rouškou nového léku proti COVID-19 protlačuje vakcinaci, de facto čipizaci. To je zločin proti Bohu a proti lidstvu.
S krvácejícím srdcem vybízíme, vás, americké biskupy, kněze i věřící, abyste se zasadili za duchovní obrodu církve v USA. Pokud to učiníte, bude to mít příznivý dopad nejen na americký národ, ale i celou církev. Dejte Bohu slib jedné hodiny modlitby denně a postu ve středu a v pátek bez jídla až do večeře. Takový druh démonů, který nyní okupuje církev, se nedá vyhnat, jak říká Pán Ježíš, leč modlitbou a postem. (Mt 17,21)
Stáhnout: Otevřený list katolíkům USA a arcibiskupovi Washingtonu (8.6.2020)





