čeština > Aktuální > Article

Apostaze patriarchy Kirilla – na vědomí katolickým a pravoslavným biskupům

Datum:   2020-07-04
Autor:   BKP

 

Apostaze patriarchy Kirilla – na vědomí katolickým a pravoslavným biskupům

 

Vážený patriarcho Kirille,

pod rouškou pandemie jste se dopustil brutálního zneuctívání svaté eucharistie a zmanipuloval jste ke schválení rouhavých dokumentů celý Synod. Přikázal jste, aby se po každém udělení svatého přijímání lžička, kterou kněz podává Tělo a Krev Páně, vždy znovu nořila do tzv. dezinfekčního prostředku – lihu. Toto je hrubé zneuctění Těla a Krve Páně! Dochází k tomu, že krev Kristova zůstává v lihu a zároveň se líh dostává do kalichu s krví Páně. Ptáme se Vás: Co potom kněží s tímto roztokem, kde je líh i krev Páně, dělají? Když se na to někteří věřící ptali kněží, jedni odpověděli, že ho vypijí, jiní, že ho spálí. A co Vy, patriarcho? Také pálíte krev Páně? I kdybyste nedělal nic, zodpovědnost za tento masový zločin v pravoslavné církvi dopadá na Vás! Vy jste pod poslušností přísně kněžím nařídil vykonávat tyto rouhavé procedury. Stejným způsobem přikázal zneuctívat eucharistii i hlava UHKC S. Ševčuk. Vy jste zneužil nejvyšší autoritu v pravoslavné církvi k těžkému zločinu, za který na Vás dopadá Boží trest, a to trest nejtěžší – vyloučení z církve!

 

Když v Česku v 18. století došlo k hrubému zneuctění svaté eucharistie, byl mezi jinými odsouzen k trestu smrti upálením i děkan z města Šumperku. Zneuctívat Tělo a Krev Páně je rouhání Bohu a služba běsům!

K tak brutálnímu zneuctění sv. eucharistie a svatokrádeži, ke které dochází z Vašeho příkazu, ještě nikdy v historii nedošlo! Je to znak nejhlubšího odpadu. Umělá pandemie s koronavirem toto zneuctění nijak neospravedlňuje! V historii byly epidemie moru, cholery, španělské chřipky a nikdy se chrámy ani nezavíraly, ani hierarchie nepřikazovala eucharistii zneuctívat! Naopak, mnozí chodili se svatou eucharistií v procesích a Bůh po pokání lidu zázračným způsobem zasahoval a epidemii zastavoval.

Kromě Vás zneuctívají svatou eucharistii i satanisti!

 

Rouhavými instrukcemi jste sám na sebe veřejně prozradil, že vůbec nevěříte, že je v eucharistii živý Ježíš. Navíc této nevěře učíte lid. Papež-apostata Bergoglio uctívá démona Pačamamu. Váš ekumenismus s Vatikánem a jednotné postoje k současné tzv. pandemii ukazují, že už je to jen otázka času, kdy i Vy budete uctívat démona Pačamamu či jiné démony.

Připomínáme, že gumové rukavice nechrání od přenášení virů, takže jsou úplně zbytečné. A co je mnohem horší, pokud kněz bere v rukavicích Tělo Páně, je to znovu hrubé zneuctění, a navíc, drobné částečky ulpívají na rukavicích. Tento zločin zneuctění eucharistie máte na svědomí jak Vy, tak i apostatický papež Bergoglio. I na něho dopadlo mnohonásobné prokletí. Jeho postoj je znakem praktického ateizmu či přímo satanismu.

 

Když se hned po svatém přijímání nasazuje maska, rovněž jde o projev nevěry a rouhání. Může se stát, že se krev Páně ze rtů otiskne na masce. Co s těmi maskami po liturgii dělat?

A to už vůbec ani nemluvíme o tom, že Vy úplně ignorujete uzdravující moc Boží. V myslích pravoslavných věřících jste ji svým postojem zcela zatemnil. Vzbudil jste dojem jako by bylo možné se svatým přijímáním infikovat! Tím jste k tomuto strašnému hříchu svedl i pravoslavnou veřejnost. Ježíš je zřídlem fyzického i duchovního uzdravení! „Ať mi není k soudu a k odsouzení přijímání Tvé Nejsvětější svátosti, Pane, ale k uzdravení duše i těla...” (liturgická modlitba)

 

Vážený patriarcho, v době koronaviru jste poslal do Vatikánu svého delegáta arcib. Hilariona, který jednal s papežem Bergogliem o permanentní výměně seminaristů. Cíl je naprosto jasný – pravoslavná církev má tímto způsobem přijmout ducha II. Vatikána s ideologií multi-kulti a úctou k pohanským religiím, samozřejmě i s heretickou teologií, která popírá božství Kristovo, Jeho reálné vzkříšení, a dokonce i inspiraci Písma svatého. Bergoglio navíc prosazuje genderovou ideologii, líbá nohy transsexuálům, schvaluje LGBTQ, popírá existenci objektivně platných morálních norem, ruší Boží zákony, kryje homosexuální síť na nejvyšších místech, zavádí pohanské prvky do liturgie, uctívá démona Pačamamu a hlásá ekologickou konverzi, to znamená uctívání matky Země a démonů na daném teritoriu. Tento tzv. ekumenismus s odpadlým Vatikánem je nejen ztrátou pravoslavné víry, ale i odhozením nejzákladnějších pravd křesťanství. Je to už totální odpad. Jste si toho vědom? Tímto Vy vedete pravoslavnou církev k postupnému sebezničení. To vám říkáme my, jako pravověrní katolíci, kterým leží na srdci záchrana pravoslavné církve před tímto procesem duchovní sebevraždy.

 

Vaše nařízení a přesně to samé zneuctění liturgie stanovené Bergogliem prozrazuje, že s tímto odpadlíkem tvoříte dokonalou duchovní jednotu. Jestliže dnes děláte kroky k zneuctění Krista v liturgii, další etapa zřejmě povede k tomu, aby byla liturgie, po příkladu Bergoglia a jeho dokumentů o Amazonii, spojena s pohanskými rituály, které uctívají démony. Navíc Bergoglio prosazuje svěcení pohanských čarodějů za kněze a pohanských žen, čarodějek, na diákonky a postupně na kněžky. To je už přechod do satanské církve New Age. Vyzýváme proto Vás i pravoslavnou církev, abyste Vy, jako odpadlík, odstoupil z úřadu. V jiném případě dáváte najevo, že Vás v úřadu drží zákulisní elity, které sledují čipizaci a redukci – sebevraždu ruského národa!

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
 
30.6.2020

Stáhnout: Apostaze patriarchy Kirilla – na vědomí katolickým a pravoslavným biskupům (30.6.2020)