čeština > Aktuální > Article

Démon smrti chce vakcinací usmrtit vaše děti i vás (2. část)

Datum:   2020-12-22
Autor:   BKP

 

Ve čtyřech článcích vám předkládáme rozbor na aktuální téma covid-19 a současná vakcína:

1) Z pozice Boží autority ke covidu-19 a nové vakcinaci

2) Démon smrti chce vakcinací usmrtit vaše děti i vás

3) Krátká diagnóza hluboké krize v církvi

4) Jak zvítězit nad smrtí

 

Démon smrti chce vakcinací usmrtit vaše děti i vás (2. část)

 

Drazí mladí lidé, chlapci a děvčata,

toužíte založit rodinu, mít děti. Dnes však ovládá lidskou populaci démon smrti. V každé etapě života dítěte sleduje, jak ho fyzicky, morálně i duchovně zabít nebo zmrzačit. Nastávající maminka i s budoucím tatínkem se těší na dítě. Při první kontrole u lékaře je ale na matku vyvíjen mimořádně velký tlak, aby si nechala udělat potrat, protože dítěti prý hrozí Downův syndrom či jiný syndrom, případně autismus. Realita je ale taková, že dítě je zdravé. Mladá nastávající maminka se vyhrožováním zdravotníků dostává do mimořádně velkého psychického stresu, a pokud nemá moudré zázemí svých rodičů či prarodičů a neslyší jejich moudré rady, dítě se stane obětí démona smrti. Pokud v této psychické tortuře obstojí, narodí se zdravé dítě. Tím ale není vyhráno, démon smrti má už pro vaše dítě připravený celý systém, jak ho zmrzačit na celý život, a to vše pod vznešenými frázemi a v zájmu tzv. péče o zdraví. Co se týče různých syndromů nebo autismu, ty jsou dle statistiky následkem vakcín, které dítě povinně dostává už brzy po porodu. Statistiky oznamují, že v roce 1986, mělo jedno z 5000 dětí autismus, v roce 2019 už má autismus každé 36. dítě! Takový je následek celých sérií nesmyslných očkování, které jsou násilně vnuceny jako povinné, přestože škodí zdraví, a dokonce ohrožují život. Vaše dítě podle nesmyslného očkovacího kalendáře musí projít několika desítkami povinných očkování. Dříve bylo očkování proti aktuálním infekčním chorobám, ať už to byl záškrt, černý kašel, obrna, a proto bylo očkování prospěšné. Dnes je nebezpečné a škodlivé, a to cílevědomě.

 

V USA proběhl projekt s názvem Cal‐Oregon, který sponzorovala nadace the Generation Rescue, jenž se zaměřil na děti po vakcinaci a bez vakcinace. Do průzkumu bylo zapojeno celkem 17 674 dětí a jeho závěry byly tyto:

Vakcinované děti měly o 120 % častěji astma

Vakcinovaní chlapci měli o 317 % více ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorders – hyperaktivita s poruchou pozornosti)

U vakcinovaných chlapců se o 185 % častěji projevovaly neurologické potíže

Vakcinovaní chlapci měli o 146 % častěji autismus

 

Démon smrti totiž zneužil očkování k pravému opaku. Místo tří či čtyř očkování, které ještě vaši rodiče či prarodiče podstupovali, je dnes např. v USA 100 povinných škodlivých očkování a Gates s Faucim, kteří veřejně usilují o redukci lidstva skrze očkování, prosazují už 110 povinných očkování. Podobný nesmyslný očkovací kalendář je i v Evropě. Sám Gates vyhlašuje: „Odvedeme-li dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %.“ Organismus novorozeněte snese 17,5 mikrogramu hliníku, ale množství hliníku v injekci, kterou novorozeně dostává, je 250 mikrogramů, to znamená, že 14,3krát převyšuje normu! Jak se mohou lékaři dopouštět takového zločinu? Důvodem je, že se musí podřizovat autoritě WHO, a ta je dnes ve službách démona smrti.

 

Jaké jsou další likvidační programy pro děti? Po obdržení nebezpečných vakcín v některých tzv. vyspělých zemích dítě nesmí už mít podle genderové ideologie v rodném listu uvedeno, zda je chlapeček nebo holčička, protože prý to už by byla diskriminace. Jaká debilita a zločin! Toto organizované celosvětové bláznovství, které zpochybňuje nejzákladnější realitu, je součástí programu ztráty rozumu a svědomí – programu sebevraždy lidstva – masové genocidy.

 

V mateřské školce pak podle nových gender programů NWO nutí chlapce, aby si hráli s panenkami a oblékali se jako holčičky, a holčičky naproti tomu nutí, aby si hrály s traktory. To nejhorší ale je, že jim vnucují lež, že chlapeček je holčičkou a holčička chlapečkem a že proto musí co nejdříve začít s hormonální terapií. V dalších letech je pak budou nutit k operaci změny pohlaví. Tím je nenávratně zmrzačí, udělají z nich trosky, které nikdy nezaloží vlastní rodinu a nebudou schopny mít potomstvo. Toto je cíl ideologů redukce lidstva, za nimiž je démon smrti, který se skrývá za vznešenými frázemi o lidských právech a právech dětí. Zločinná genderová ideologie je ve školství prosazována na všech stupních pod nevinným názvem sexuální výchova.

 

Pokud byste před touto zločinnou manipulací děti varovali, je nebezpečí, že zasáhne juvenilní justice a děti vám za asistence policie nenávratně ukradne. U žádného soudu se navrácení dítěte nedovoláte! Jako důvod uvedou tzv. domácí násilí. To je to, že jste dítěti pověděli pravdu a že jste je řádně vychovávali.

Tato legislativa NWO, za kterou je démon smrti, uzákoňuje zločiny proti lidskosti. Společnost k tomu mlčí, proto na ni dopadá spoluvina. Vatikán však nemlčí. Satanista Bergoglio, který nezákonně okupuje papežský úřad, vám řekne, jako řekl rodičům v Irsku, že nesmíte děti před zločinnou lží varovat, ale naopak je musíte ve lži utvrzovat, abyste jim připravili celoživotní tragédii.

 

Vážení mladí rodiče, tím to ale neskončilo, tento démon smrti útočí i na vás. Nadnárodní genocidní organizace zavedla registrovaná partnerství a sňatky sodomitů s tím, že mohou přednostně adoptovat děti. Je přitom veřejně známo, že mnozí z homosexuálů jsou pedofilové! Vaše ubohé děti! Legalizací zločinné formy protipřirozené instituce jakéhosi antimanželství došlo k tomu, že přirozená instituce rodiny je ocejchována jako zkostnatělý stereotyp, který prý musí být odstraněn. Pseudorodiny sodomitů nemohou ani plodit, ani zdravě vychovávat děti. Démon smrti sleduje skrze démonskou posedlost ovládnutí a vyhlazení lidí.

 

Démon smrti jde ale dál, protože všechny tyto předcházející kroky se mu tolerovaly a lidé a národy je mlčky přijímali. Pod ekonomickým a politickým diktátem byly jednotlivým národům vnuceny nadnárodní rekomendace, rezoluce a úmluvy, které změnily jejich spravedlivou legislativu. Byl nastolen program etapovité smrti – postupné genocidy jedinců, národů a lidstva. Toto je prokletí za to, že církevní hierarchie odpadla od živého Boha a na II. vatikánu se otevřela duchu světa a pohanství. Opustila Kristovo učení pravdy a života a přijala heretické učení lži a smrti. Odpadlý Vatikán místo, aby byl svědomím lidstvu, stal se lživým hlasem, svádějícím do smrti časné i věčné. Přesto jsou v církvi mnozí kněží i biskupové, kteří zůstali věrni Kristovu učení a za to jsou pronásledováni.

 

Na konci roku 2019 pseudopapež Bergoglio intronizoval démona Pačamamu a hned na to se zrodilo jeho veličenstvo covid-19 a s ním se ujal vlády Nový světový řád (NWO) s cílem redukce lidstva o 6 miliard skrze vakcíny. Co tyto nové vakcíny obsahují?:

1) Toxické látky, které vážně poškozují organismus.

2) Modifikovanou DNA/RNA, které mění lidský genom, což znamená hrozbu vyhlazení lidského rodu jako takového.

3) Organické nanočástice v hydrogelu, což je forma čipizace, skrze niž máte být kontrolováni a ovládáni. Je plánováno několik po sobě následujících „dobrovolně“ povinných vakcinací, které sledují cíl démona smrti – redukci 6 miliard lidí.

 

Jaký postoj k této genocidní vakcinaci má Vatikán? V roce 2020 Bergogliův Vatikán vydal dokumenty, jimiž tuto vakcinaci prosazuje a zdůraznil: „pro všechny“! Přitom Vatikán cynicky bojkotuje všechna varování špičkových odborníků v medicíně.

Nyní jste, drazí mladí přátelé, v situaci, že musíte nosit nesmyslné roušky a čeká vás tzv. dobrovolné testování a tzv. dobrovolné očkování proti covidu-19. Masmédia i oficiální církev s Vatikánem vás bude ujišťovat o nutnosti a bezpečnosti očkování, ačkoliv nikdy nebyly tyto nové vakcíny skutečnými a nezávislými odborníky prověřeny. Masmédia i apostatický Vatikán jsou spoluviníky plánované genocidy lidstva!

 

Co se týče dobrovolnosti, na Slovensku bylo už testování spojeno se sankcemi a vyhrožováním, že kdo test nepodstoupí, bude vyhozen z práce, nebude mu poskytnuta žádná lékařská pomoc a nebude moci ani nakupovat. Kam sahají kořeny a na co byste se měli připravit, vám odpovíme v následujících dvou částích.

 

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
 
+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři
 
22. 12. 2020
 

Stáhnout: Démon smrti chce vakcinací usmrtit vaše děti i vás /2. část/ (22. 12. 2020)

 

Byzantský katolický patriarchát (BKP) je společenství mnichů, kněží a biskupů, žijících v klášterech. V čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvěma biskupy-sekretáři +Timotejem a +Metodějem. BKP povstal z potřeby hájit základní křesťanské pravdy proti herezím a apostazi. Pseudopapeže Bergoglia neuznává a nepodřizuje se mu.