
Reakce na nové Susovo korona-věrovyznání
Datum: 2021-02-09Autor: community
Reakce na nové Susovo korona-věrovyznání
Stepan Sus, který zastává úřad biskupa UHKC, do médií prohlásil: „Zaprvé, církev vyznává a věří v koronavirus...“
Stepan Sus zaprvé nevyznává víru, kterou měli biskupové mučedníci Chomišin či Kocylovskyj OSBM, ani nemá víru lvovského arcibiskupa A. Šeptického OSBM, tedy nemá spasitelnou víru, kterou měli naši dědové a pradědové. Svým novým věrovyznáním se Stepan Sus prezentoval jako stoupenec bergogliánské sekty apostatických biskupů New Age, kteří odpadli od Krista jako Jidáš.
Jeho nové učení víry není ani katolické, ani křesťanské a on sám, jak se v televizním pořadu prezentoval, nemá Ducha Kristova, ale má ducha antikrista. Nikdo ho nemůže poslouchat, pokud nechce skončit v ohnivém jezeře po vakcinaci s cejchem šelmy. Jeho víra v koronavirus nemá nic společného ani se zdravým rozumem, ani se solidní vědou.
Vážený Stepane Suse, Krista jsi zapřel a nemáš nic společného s posláním pastýře, který chrání svěřené duše před herezemi, duchem lži a cestou zrady do zavržení. Pokud nebudeš činit pokání a zemřeš v tomto stavu, nedostaneš věnec věčné slávy v nebi, ale čeká Tě věčné utrpení v pekle. Ty a Tobě podobní klerikálové, kteří hlásají jiné evangelium (Gal 1,8-9), jsou falešní pastýři. Ty jsi uvěřil lži a lež hlásáš, protože nenávidíš Krista a pravdu. S pokáním neodkládej, jinak se Ti svědomí zatvrdí natolik, že v hodině smrti už nebudeš schopen zachránit svou duši.
vladyka Metoděj
Stáhnout: Reakce na nové Susovo korona-věrovyznání (8. 2. 2021)





