
BKP: Současná psychologická a duchovní válka /1. část/
Datum: 2022-11-17Autor: BKP
BKP: Současná psychologická a duchovní válka /1. část/
V současnosti celosvětově probíhá psychologická a duchovní válka. Tato válka není především válkou armád, válkou lidí, ale válkou ducha. Tato válka probíhá především v lidské mysli. Můžeme proto mluvit o oblasti idejí, tedy o ideologii. Naši mysl ovlivňují duchovní síly, a to jak pozitivní, tak negativní, tedy andělé i démoni.
Jistý prezident ve svém nedávném projevu ukázal na satanskou povahu západní civilizace, když vzpomněl satanismus spojený s prosazováním genderu a přeoperovávání pohlaví.
Skrytá bytost, ďábel, inspiruje ty, kteří odpadli od Boha a odhodili přirozené i Boží zákony. Dnes je představuje především celosvětová polotajná elitní organizace. Bible svědčí, že duchovní boj je veden s démonskými silami padlých andělů, kteří vykonávají svou světovládu v prostoru (viz Ef 6,12). Jsme-li ale vnitřně sjednoceni s Božím Synem a naším Spasitelem, pak máme moc i nad duchovními mocnostmi zla (Lk 10,19).
Současný Západ, ovládaný duchem lži a smrti, nerazí jen genderovou ideologii, ale také ideologii redukce lidstva, ideologii transhumanismu, liberalismu, globalismu... To vše jsou ideologie, za nimiž je temná bytost, duch lži. Působí především na lidskou mysl. Falešnými inspiracemi sugestivně převrací realitu i zdravé duchovní a morální základy. V boji o lidskou duši se střetávají dvě síly – Bůh a satan, dvě ideje, dvě armády – Kristova a antikristova! Proroctví z Apokalypsy se dnes už odehrává před našima očima. Účastníme se snad poslední a nejdůležitější bitvy. Bez toho, abychom si uvědomovali tento duchovní, ideologický a intelektuální rozměr války o duše, nemůžeme zvítězit.
Faktem je, že nepřítel dnes přišel v mimořádné síle lži. O tom svědčí globální propagace LGBT, propagace přeoperovávání mužů na ženy a opačně či prosazování legalizace zabíjení nenarozených dětí i propagace transhumanismu. Před touto satanskou antihumánní civilizací se musíme bránit. Dnes je proto mimořádně aktuální výzva k duchovní modlitební mobilizaci (viz https://youtu.be/4hfGMTWlDIQ).
Ďábel přišel v moci lži už v marxistické ideologii, která popřela víru v duchovní reality. Jádrem této ideologie byla Darwinova teorie popírající Boha Stvořitele. Tato ateistická ideologie byla pak oficiálně prosazena do veřejného života, především do školství. Všude se šířila báchorka o evoluci, jako by hmota měla inteligenci a sama účelově přešla z mrtvé do živé a z živé hmoty pak vytvořila dokonce duchovní bytost – člověka. Jsou mnozí, kteří tuto víru prosazují, ne z pseudo-rozumových důvodů, ale proto, že jsou ve vzpouře proti Bohu a nejsou ochotni přijmout Boží zákony a přikázání.
V současné době vystoupil duch lži v roli obhájce ekologie i se zbožšťováním tzv. matky země jako živé bytosti. Spolu s tím je prosazováno neopohanství spojené s masovou demoralizací, s genderem, kradením dětí, s globální mediální lží a satanismem. Elity čerpají od falešného creatora – satana – inspiraci k autogenocidě – redukci lidstva.
Sekularismus a humanismus řekly: „Věčnost je daleko, žijeme v čase.“ A tak lidé začali žít pouze v zaměření na materialismus podle liberálních, marxistických principů. Stále více se tak vzdalovali od Boha, ztráceli spasitelnou víru, která je sjednocovala s Bohem, a skrze falešnou víru se začali přibližovat až k hlubinám pekla.
Člověk je stvořen k Božímu obrazu, jeho duch je nesmrtelný, i když hmotné tělo je smrtelné. Člověk na cestě životem přijímá duchovní pokrm. Je ale otázka, od jakého ducha ho přijímá. Buď přijímá od Ducha Božího pravdu a život, anebo přijímá od ducha lži lež a smrt. Kristovo evangelium je pravda, naproti tomu lidské filosofie a ideologie jsou polopravdy a lži. Člověk nemůže být duchovně neutrální. Buď je s Bohem, anebo s ďáblem. Polož si otázku: Komu vlastně sloužím – Bohu, nebo svou nevěrou a egoismem ďáblu? Sloužíš tomu, komu jsi uvěřil.
Když se člověk odkloní od Boha, nezůstane jen u pozemských věcí, ale postupně se propadá do duchovní temnoty. Nikdo nemůže zvítězit nad lží a zlem bez toho, že by si uvědomil a přijal, že bytí člověka má také vertikálu, a tím i duchovní a křesťanský rozměr. Má-li dnes věda, politika, legislativa sloužit člověku, musí vycházet z vertikály. Když věda není založena na Kristu, na Pravdě, na morálce, je zneužita k realizaci globálních ďábelských plánů. Čím je technika na vyšší úrovni, tím větší škody může způsobit.
Dnes s krizí víry padá i morálka. Lidé ztrácejí nejen svědomí, ale i zdravý rozum. Sami pak páchají morální, duchovní, ale i fyzickou sebevraždu. Toto dnes vidíme na realizaci ideologie redukce lidstva. K čemu nám pak budou kyborgové či umělá inteligence, která slibuje falešnou nesmrtelnost? K čemu nám bude farmacie a medicína, když místo léků budou podávány prostředky k postupnému sebezničení, protože vše bude v rukách architektů redukce lidstva? V současné době už i vakcinace spadá do sebevražedného programu lidstva. Vakcinace i léky se stávají biologickými zbraněmi k vyhubení vlastního obyvatelstva. Proč? Protože věda se dostává pod vládu těch, kteří nechtějí přijmout ochranné mantinely Božích přikázání, které chrání před časnou i věčnou smrtí.
V duchovní válce, kterou každý člověk ve svém životě prožívá, bojuje pravda proti lži, nebe proti peklu. Tragédií je, že samotný Vatikán v čele s falešným papežem Bergogliem přešel do nepřátelského tábora a vědomě slouží globálnímu sebezničení církve a lidstva. Proto především každý katolík musí konat pokání, což znamená pravdu nazývat pravdou a lež lží. Musí mít odvahu přiznat si: Byl jsem oklamán.
Pokání je změna směru i změna myšlení od horizontály k vertikále. Ježíš říká: „Čiňte pokání a věřte evangeliu.“ (Mk 1,15) „Jestliže nebudete činit pokání, všichni zahynete.“ (Lk 13,3)
Stáhnout: BKP: Současná psychologická a duchovní válka /1. část/ (15. 11. 2022)





