
BKP: Odpověď na článek z médií: „V církvi to vře...“
Datum: 2023-10-13Autor: BKP
BKP: Odpověď na článek z médií: „V církvi to vře...“
Celý název článku je manipulační. Navíc je napsán v době, kdy pseudopapež Bergoglio na synodě v Římě úskočným jezuitským způsobem schválil žehnání sodomitům. Biskup Holub toto žehnání sodomitům rovněž schvaluje, ač je to proti Písmu svatému a učení církve. Autor článku sleduje svůj záměr ovlivnit veřejné mínění tak, aby se v Česku podařilo prosadit zákon o manželství pro všechny. Manipulačně se proto v článku odvolává na falešnou církevní autoritu, kterou je pseudopapež Bergoglio a také biskup Holub.
Co se týče otázky homosexuality, Písmo za aktivní sodomii varuje trestem časného ohně (2Pt 2,6), a dokonce i věčného ohně (Juda 7). Takže chtít žehnat tomuto hříšnému soužití znamená udržovat tyto lidi v hříchu s vidinou věčného trestu. To není milosrdenství, to není v duchu evangelia, jak tvrdí Holub. To je krutost vůči těmto lidem. Navíc s nemorálním životem je spojeno množství závažných chorob, jako je AIDS, různé hepatitidy atd. Církev je povinna i tyto hříšníky vybízet k záchrannému pokání, aby byli vysvobozeni z otroctví hříchu a v hodině smrti byli spaseni, a ne věčně zavrženi. Tak to církev vůči těmto osobám v minulosti vždy dělala. Nikdy neschvalovala ani absurdně nežehnala tuto cestu hříchu a zatvrzelosti.
Chce-li se někdo odvolávat na autoritu církve, je třeba vědět, že nejvyšší autoritu církve dnes okupuje člověk, který je nezákonným a neplatným papežem. Proč? Hlavní důvod je ten, že se postavil proti objektivním a Božím zákonům a tím zneužil nejvyšší autoritu církve k jejímu sebezničení. Tím na sebe stáhl Boží anathemu – vyloučení za falešné evangelium (Gal 1,8-9). On ale ve svém programu destrukce církve pokračuje dál. Odvolávat se na něho, který stanoví církvi opačný program než její zakladatel, Ježíš Kristus, je pokrytectvím. Jorge (Jura) Bergoglio v žádném případě není zástupcem Ježíše Krista. Jednak proto, že popírá základní pilíře morálky, které Ježíš dal církvi, a jednak proto, že se dopouští veřejného modlářství – hříchu proti prvnímu přikázání Desatera. Pohanství je spojené se zakázaným okultismem, a on sám ve Vatikánu spolu s čarodějnicemi intronizoval démona Pačamamu (2019) a veřejně se v Kanadě zasvětil satanu pod vedením čaroděje (2022). Každému logicky uvažujícímu Čechovi je jasné, že člověk zasvěcený satanu nemůže být zástupcem Ježíše Krista. Tedy Bergoglio není právoplatnou hlavou katolické církve a všechno, co koná, je nezákonné a katolíky to nezavazuje. Kdo se mu však podřizuje, staví se spolu s ním do veřejné vzpoury proti Bohu a ponese následky.
Proč vůbec Bergoglio prosazuje, aby církev schválila homosexualitu, a dokonce žehnala těmto osobám, které žijí v hříšném svazku? Přece podstatou církve je, aby hlásala pokání na odpuštění hříchů, vedla ke změně myšlení a víře v Kristovo evangelium (Mk 1,15). Bergoglio koná pravý opak. Stírá rozdíl mezi dobrem a zlem, mezi pravdou a lží a likviduje objektivní morální normy, které byly spolu s Desaterem základem k vybudování evropské kultury.
Církev plně respektuje svobodnou vůli lidí, kteří odmítají pokání, ale nemůže měnit své základy. Nemůže místo toho, aby vedla lidi ke spáse, jim žehnat na cestě do záhuby. To pak už není církev Kristova, ale pseudocírkev antikrista. A tady se Bergoglio odmaskoval. Absurdní církevní legalizace sodomie je nejsilnější prostředek k vlastnímu sebezničení církve. Je to její duchovní suicidium. Církev musí nazývat pravdu pravdou, zlo zlem, hřích hříchem. Musí podávat pravdivou diagnózu, aby ti, kteří chtějí, mohli přijmout prostředky, které má církev k dispozici k jejich osvobození a získání odpuštění hříchů. V žádném případě pravdivá církev nesmí ohlušovat svědomí a zatemňovat rozum. To dělá synagoga satanova, bergogliánská sekta, která už není katolickou církví.
Co se týče frází o milosrdenství, Bergoglio neřekne, že podmínkou přijetí milosrdenství je pokání. Této manipulace se dopouští i klerikál Holub. Vyjádřil to i v uvedeném článku, kde okomentoval Bergogliův názor, který protiřečí podstatě evangelia: „Je to pro mě radost a potvrzení toho, že církev v duchu evangelia nepožaduje v první řadě dokonalost, ale nabízí pomoc a milosrdenství pro nás chybující.“
To je pravda, že církev v první řadě nepožaduje dokonalost, ale v první řadě bezpodmínečně požaduje pravdivé pokání, to je přiznat si svou vinu, svůj hřích a prosit Boha o odpuštění. Bez pokání nikdo spasen nebude. Ježíš řekl: „Nebudete-li činit pokání, všichni zahynete.“ A co se týče milosrdenství, základní podmínkou k jeho přijetí je rovněž pokání. Člověk, který nekoná pokání, Boží milosrdenství odmítá.
Všichni chybujeme, ale proto také všichni bez výjimky musíme konat pokání, pokud chceme být spaseni. Jenže Holub svým výrokem prakticky ruší realitu hříchu, objektivní morální normy a to vše pokrytecky nazve, že je to v duchu evangelia, což je hrubá manipulace a podvod.
Kardinál Duka má zásluhu za 10 dubií, podobně jako 5 kardinálů, kteří se postavili za pravověrné učení proti současnému okupantovi papežského stolce.
Článek „V církvi to vře…“ manipuluje českou veřejností, aby přijala globalizační trend sňatků sodomitů, který vede k rozkladu rodiny, tedy i k morálnímu rozkladu českého národa. Zároveň je to jeden z prostředků redukce lidstva. Kéž si čeští politici vezmou za vzor ne výroky neplatného papeže Jorge Bergoglia, ale maďarský model prorodinné politiky. Maďarsko se radikálně staví proti rozkladnému prvku společnosti, kterým je prosazování sodomie. Ta je navíc spojena se systémem na kradení dětí milujícím rodičům s cílem jejich dávání k tzv. adopci těmto sexuálním deviantům. Češi se brání Istanbulské úmluvě, která prosazuje zvrácenou genderovou ideologii a rovněž zavádí mechanismus na kradení dětí.
Každý si dovede představit, jak by asi okomentoval sňatky homosexuálů bodrý Čech, dobrý voják Švejk.
Stáhnout: BKP: Odpověď na článek z médií: „V církvi to vře...“ (12. 10. 2023)





