čeština > Aktuální > Article

Rozjímání nad Jer 51,47

Datum:   2024-10-27
Autor:   BKP

 

Rozjímání nad Jer 51,47

 

A tak, hle, přicházejí dny, kdy ztrestám modly Babylónu.
Celá jeho země se bude stydět a všichni v něm padnou skoleni.
 

Před tímto slovem je napsáno: „Ztrestám Bála (Pačamamu) v Babylóně, vyrvu mu z úst, co zhltl, nebudou již k němu proudit národy, hradby Babylónu padnou.“ A prorok vyzývá: „Vyjděte z něho, můj lide, zachraňte se každý před Hospodinovým planoucím hněvem. Nezoufejte, nebojte se zprávy, která se v zemi proslýchá; v tomto roce přijde jedna zpráva a v dalším roce další zpráva: Násilí vládne v zemi a vládce bude proti vládci.“ A nyní je slovo, nad kterým se zamýšlíme: „A tak, hle, přicházejí dny, kdy ztrestám modly Babylónu. Celá jeho země se bude stydět a všichni v něm padnou skoleni.“

 

O jaké modly Babylónu jde? Bergoglio sám intronizoval démona Pačamamu a precedentně se zasvětil v Kanadě pod vedením čaroděje satanu. Tento duch pohanství postupně proměnil svaté město v nevěstku antikrista – pohanský Babylón. Město Brusel si sice nechalo postavit Babylónskou věž s plným vědomím, že chce šířit ducha pohanství, uctívat démonské síly a ďábla a postavit se do vzpoury proti Bohu, avšak Řím předčil Brusel tím, že to dělá pod rouškou nejvyšší autority katolické církve. Transformuje katolickou církev změnou paradigmat, zrušením Kristova evangelia i Božích zákonů a zaváděním antizákonů a sodomského antievangelia na anticírkev New Age. Počátek tohoto zhoubného procesu sahá k II. vatikánskému koncilu, zvláště k vyhlášení deklarace Nostra aetate o tzv. úctě k jiným náboženstvím, potažmo démonům.

 

Jaký bude konec této zpupné vlády antikrista? Hospodin praví: „Ztrestám modly Babylónu. Celá jeho země se bude stydět a všichni v něm padnou skoleni.

 

V měsíci říjnu probíhá tzv. Synoda o synodalitě, jejímž cílem bylo legalizovat sodomii a nyní stabilizovat vnitřní apostazi jako normu, jako nové antikristovské náboženství, které se však pokrytecky přikrývá názvem „katolická církev“ a rafinovaně drží jako rukojmí oklamané katolíky. Je to skutečně ďábelský trik. Boží slovo jasně říká: „Lide můj, vyjděte z Babylonu!“ a tento výrok se u proroků opakuje několikrát. Dnes je to skutečně ne pouze logos, ale réma, tedy Boží slovo aktualizované pro tuto dobu a pro současnou situaci. Kdo chce být spasen, nemůže být pod vládou apostatického Babylónu.

 

Kéž Bůh otevře oči mnohým oklamaným, aby byli schopni nazvat heretika heretikem, hřích hříchem a vzpouru proti Bohu vzpourou a nemaskovali zlo zbožnými frázemi, jak to činí Bergoglio a jeho sekta s cílem zavržení duší. Zde platí Kristovo slovo: „Pravda vás osvobodí.“

 

Stáhnout: Rozjímání nad Jer 51,47