
OSN nese zodpovědnost za mezinárodní holocaust dětí
Datum: 2012-05-03Autor: BKP
OSN nese zodpovědnost
za mezinárodní holocaust dětí
Byzantský katolický patriarchát se tímto veřejným dopisem obrací na vedení OSN a vyžaduje, aby byly zrušeny konvence o tzv. právech dítěte, které jsou vrcholným pokrytectvím a zavádějí do nebe volající tyranii na bezbranných dětech. Tyto konvence, které zavazují jednotlivé státy, se staly bází pro uzákoňování zločinné juvenilní justice.
V Německu v roce 2006 takzvaná služba ochrany dětí ukradla 26015 dětí rodičům, v roce 2007 to bylo 28200 a za rok 2009 už 70 000 dětí. Ve Francii jsou 2 miliony umělých sirotků.
Začátkem tohoto roku vyšel v Norsku zločinný zákon, který zbavil všechny rodiče rodičovských práv, a tím de facto ukradl jejich děti. Stát přebral právo na ně a nyní může kdykoliv odebrat každé dítě rodičům bez jakéhokoliv důvodu. Děti už nepatří rodičům, ale státu. Norský stát zbavuje rodičovských práv i emigranty, kteří mají například ruské občanství, a dokonce může beztrestně ukrást i děti turistům. Tato zločinecká činnost na dětech je garantována a chráněna konvencemi OSN o „právech“ a „ochraně“ dětí.
V poslední době norský stát ukradl už 15 dětí ruským emigrantům. Důvodem bylo to, že by rodiče mohli údajně „ukrást“ své děti Norskému státu a odvést je do Ruska. Otřesným případem je tragedie ruské matky Iriny Bergset a jejího 4-letého syna Míši. Matka se dozvěděla od dítěte, že otec se na něm dopouštěl brutální pedofilie. Trestný čin oznámila norské policii. Zločinci-pedofilovi místo trestu udělili status oficiální adoptivní rodiny. Dítě bylo orgány „péče“ o děti sebráno matce a dáno pedofilovi, aby je, ale i jiné děti, mohl brutálně zneužívat. (http://sovest.dnepro.org/2012/4607.html)
Norsko má asi 4,5 milionu obyvatel. Každý rok se 42 000 dětí ocitá pod dohledem orgánů „péče“ o děti. Denně v Norsku odebírají 34 dětí. Průměrně každým rokem 59 z odebraných dětí páchá sebevraždu. Všechny ukradené děti prožívají silnou psychickou, a mnohé i fyzickou, trýzeň. Mnohé matky se psychicky zhroutí, skončí v alkoholismu anebo spáchají sebevraždu. Toto je ovoce tzv. mezinárodních konvencí o právech žen a dětí.
Norský zákon zabezpečuje nekontrolovatelnost jakékoliv tyranie a sadismu na ukradených dětech.
Za poslední 4 roky bylo v Norsku odebráno kolem 50 000 dětí rodičům. V minulém roce bylo odebráno 12 492 dětí. OSN zřejmě určilo Norsko jako pilotní projekt pro Evropu a všechny státy světa k prosazení nejkrutější mezinárodní tyranie vůči dětem a rodičům. Výbor ministrů Rady Evropy v souladu s linií OSN připravil dokument vyžadující takzvanou rovnováhu mezi „biologickým rodičovstvím“ a „sociálním nebo psychologickým rodičovstvím“. Tímto prakticky rodiče ztrácejí právo na své dítě. Místo termínu „rodič“ zavádějí termín: „nositel rodičovské zodpovědnosti“.
Byzantský katolický patriarchát vyzývá tajemníka OSN ke zrušení konvencí o takzvaných právech dětí, které zavádějí nejkrutější tyranii na dětech. Jejich ovocem je zločinná juvenilní justice a celý systém maskující se za sociálními službami a takzvanou péči o děti. Konvence OSN mají na svědomí holocaust dětí!
Kopie:
- Představitelům členských států OSN
- Senátorům a guvernérům USA
- Poslancům Evropského parlamentu
- Církevním představitelům křesťanských církví
- Poslancům parlamentu Ukrajiny a Státní Dumy RF
- Masmédiím
Přiložené soubory
|
Stáhnout OSN nese zodpovědnost za mezinárodní holocaust dětí (27.4.2012) .DOC 36.0 kB |






