čeština > Aktuální > Article

Dopis prezidentovi Běloruska a běloruské vládě

Datum:   2013-01-11
Autor:   BKP

 
Prezidentu Běloruska   
A. Lukašenkovi   
Běloruské vládě   

 

Vážený pane prezidente, vážení představitelé vlády,

obrací se na vás Byzantský katolický patriarchát ve věci genderové ideologie a juvenilní justice. Jsou to hlavní prostředky k realizaci celosvětového plánu tzv. redukce neboli genocidy lidstva, prosazované především OSN.

 

Ideologie gender tvrdí, že muž se nerodí mužem, ale že se jim stává, pokud si nezvolí jiné pohlaví. Tu jde o ztrátu rozumu a psychickou chorobu zvanou schizofrenie. Toto bláznovství uzákonila rezoluce PS RE 1728(2010) a skrývá ho za genderovou rovnost mužů a žen. Prostřednictvím genderové politiky se v podstatě uzákoňuje homosexualismus, transsexualismus a všechny druhy zvrácenosti. Samotná genderová politika likviduje instituci rodiny, tedy vede k vymírání národa. Navíc je spojena s juvenilní justicí, která z umělých příčin krade děti z dobrých rodin. Na základě Konvence OSN o právech dítěte jsou měněny zákony jednotlivých států, aby se zločiny proti lidskosti – proti bezbranným dětem – staly beztrestnými. OSN přestala být morální autoritou a stala se zločineckou organizací, která se stále ještě skrývá za pozitivní image minulosti. Proto také Rusko vyhostilo UNICEF ze svého území a zakázalo tzv. mezinárodní adopci.

 

Navrhujeme, aby podobně i Fond ОSN – UNFPA v Bělorusku spolu se svou koordinátorkou pí. Taťánou Gapličnik byl vyhoštěn z Běloruska. Fond v současné době připravuje kontrolu rodin v takovém měřítku, že jen stěží bude nějaká rodina ušetřena. Fond je ke škodě běloruského národa.

 

Úskočnost gender-politiky i juvenilní justice spočívá v tom, že se skrývají za nejpozitivnější pojmy, které v praxi nabývají opačného významu. Rovněž psychologicky odůvodňují své mechanismy ryze pozitivně a přitom v praxi jde o největší zločiny proti dětem a proti lidskosti. Je velké nebezpečí, že tito demagogové oklamou především studenty Běloruska. Proto je třeba, aby studenti byli včas a pravdivě informováni a bylo jim ukázáno na juvenilní zločiny na příkladu zemí na Západě, kde už tyto mechanismy fungují. Př.: V Norsku ideologie OSN prosadila precedent, že všechny děti podle nového zákona už patří ne rodičům, ale státu. To znamená, že stát může kdykoliv jakékoliv dítě vzít jeho rodičům a nikam se nemohou odvolat. S dětmi může naložit, jak uzná za vhodné, dokonce některé děti byly v rámci juvenilních mechanismů prodány na orgány. Děti se staly předmětem byznysu. Jde o nejtěžší zločiny a přechod k satanizmu.

 

V Bělorusku opoziční strany a občanské organizace (zřejmě LGBT) sepsaly memorandum a vytvořily tzv. genderovou platformu. Je třeba tuto iniciativu jasně označit za protinárodní a protikonstituční. Je nutno ji zrušit a podobné aktivity nedovolit. Genderistkám je třeba nabídnout dobrovolnou emigraci do ráje EU. Tam se budou moci plně realizovat, aniž by škodily běloruskému národu. Jinak by se brzy dostaly na klíčová místa, skrytě by připravily puč a pod vedením zahraničních lobbyistů prosadily homodiktaturu. Tedy jsou zrádkyněmi národa. V době války byli takoví lidé postaveni ke stěně a zastřeleni jako vlastizrádci.

  

Podívejme se na tragické ovoce těchto genderistek: v Norsku je denně bráno 33 dětí rodičům. Ročně 59 z odebraných dětí páchá sebevraždu a mnoho matek rovněž. Je zde však přísný zákaz medializace.

 

Dávejte si především pozor na Ministerstvo sociálních věcí a jeho aktivity. Protože v Bělorusku není zákon pro genderovou rovnost, genderistky si už zabezpečily tzv. plán prostředků, který jim podepsala Rada ministrů. S tímto papírem budou mávat, aby mohly dělat praktické kroky ve školách a institucích jednotlivých gubernií a přitom se odvolávat na státní autority a vtělovat svou zvrácenou ideologii, která je ke škodě dětí, rodiny i společnosti. Tento jejich plán, který si pod pozitivními pojmy prosadily, je třeba zrušit.

 

Tzv. průzkum rodin z důvodu pomoci v sociální sféře je podvodem a sleduje zmapování rodin. Je to přípravná fáze pro mechanismy juvenilní justice. Na Ukrajině působí evropská organizace pod názvem ELSA, jejíž členové jsou studenti práva. Navštěvují jednotlivé rodiny a školy a konají tzv. průzkum. Po nich přicházejí sociální pracovníci, kteří psychicky deptají rodiče vyhrožováním, že jim budou vzaty děti a pak už nastupují oficíři probace, kteří děti z umělých důvodů berou. V jejich kompetenci je dát odebrané děti do tzv. náhradní rodiny. Náhradní rodinu, jak to vidíme na Západě, může tvořit i jedna osoba, která nežije v manželství, homosexuálové či pedofilové, alkoholici, narkomani, psychopati, každý, kdo chce na byznysu s dětmi lehce zbohatnout. Systém náhradních rodin je lstivým způsobem zaváděn tak, že se ruší dětské domovy a děti jsou převáděny na tzv. rodinnou formu výchovy. Dávají tomu šlechetné názvy jako například na Ukrajině: „Ukrajina bez sirotků“. V podstatě je to ale první krok, aby byla vytvořena struktura k přechodnému umístění dětí, které budou sociálními službami odnímány především z dobrých rodin. Děti v náhradních rodinách nejsou natrvalo, ale kočují mezi nimi, až jsou nakonec prodány na Západ. Kéž Bůh chrání Bělorusko před touto krutostí.

 

Protože tlak ze Západu je silný, musí být vydány takové zákony, které ochrání běloruský národ před tímto duchem legalizované zločinnosti a genocidy. Musí být rovněž pevná ruka, která nedovolí ani sebemenší ústupky těmto masovým zločincům lidstva, kteří přicházejí jako andělé světla.

 

Dvě genderistky Catherine Ashton a Hillary Clinton se obrátily na Obamu s vyfantazírovaným obviněním prezidenta Běloruska. Jde pravděpodobně o žert. Největšího diktátorství v celosvětovém měřítku se dopouští EU i Amerika svou zahraniční politikou priority homosexualismu, která vede k redukci lidstva. Tu jde o skutečné zločiny. A tyto právě prosazuje paní Ashton a paní Clinton.

 

Co se týče homosexualismu, v muslimských státech jsou aktivní homosexuálové odsuzováni k trestu smrti, protože morálně devastují společnost. Tento trest byl ve středověku praktikován i v celé křesťanské Evropě. Papež Pius V. vyhlásil, že pokud se nějaký duchovní, ať je to biskup, kněz nebo řeholník, dopustí homosexuálního skutku, musí být degradován ze všech hodností a předán světskému soudu. Na takového dopadl trest smrti. Papež k tomu dodal: „Taková ohavnost se jiným způsobem nevykoření“

 

Současný Vatikán naproti tomu svým mlčením kryl pedofilii v řadách kněžstva. Nese spoluvinu za současnou demoralizaci národů.

 

Pokud se Bělorusko otevře gender infekci, nastane proces autogenocidy národa. Pokud však zachová Boží zákony a odolá gender invazi i juvenilním mechanismům, Bůh na něj sešle své požehnání.

 

Za Boha a za Bělorusko!

 

 

+ Eliáš
patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

  

+ Metoděj OSBMr             + Timotej OSBMr
biskupové-sekretáři

 

Lvov, 11. 1. 2013

 

Kopie:

Poslancům Běloruského parlamentu

Prezidentovi Ukrajiny a poslancům parlamentu

Prezidentu Ruska a poslancům Státní Dumy RF

Představitelům křesťanských církví Běloruska

Masmédiím

 

Stáhnout: Dopis prezidentovi Běloruska a běloruské vládě (11.1.2013)